New World ani wiosną, ani latem nie wprowadzi nowej broni

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
7 2669
New World ani wiosną, ani latem nie wprowadzi nowej broni

Amazon opublikowało plan na wiosenną i letnią aktualizację, które przybędą do New World w przyszłym roku. Zanim to jednak nastąpi, zima zawita do tego MMORPG-a z własnymi atrakcjami. Zimowa Konwergencja wraca bowiem do Aeternum! 

Odwiedźcie Zimowe wioski, aby zebrać drużynę składającą się z 15-20 podróżników i stawić czoła bossowi z New World: Zimowemu wojownikowi. Zdobywajcie limitowane czasowo nagrody w tym świąteczne skórki, gesty, przedmioty domowe i inne. Gracze ponoć często proszą o wersje gry z wcześniejszymi ekspedycjami, dlatego Amazon wprowadza połączoną ekspedycję Gwiezdny kamień i Amrine. 

Nadchodzą również nowe zmiany, takie jak ograniczenia dotyczące wojen oraz czasy odnowienia po zmianie kompanii, które powinny osłabić kompanie zbiorcze (wiele kompanii kontrolowanych przez tych samych graczy w pojedynczym świecie gry). Inne zmiany obejmują zdolność tworzenia większej liczby schematów, bez względu na to, czy klasa stanowiska rzemieślniczego obniża wymagania dla projektów miasteczka. Szczegóły zostały omówiony w filmiku na dole newsa.

Co zaś się tyczy przyszłości gry, to Amazon podzieliło się planami dalszego rozwoju New World. Mamy zatem wgląd w to, co czeka na nas wiosną oraz latem 2023. I to, co rzuca się w oczy to brak nowej broni, ale warto pamiętać, że plany mogą ulec zmianie, co zaznaczają sami deweloperzy. Może się zatem okazać, że we wspomnianych aktualizacjach pojawi się coś więcej. Infografika z detalami również dostępna jest poniżej.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube