New World był wczoraj TOP1 na Twitchu

Nnnnn

Miło zobaczyć grę MMORPG, która ma więcej widzów niż Fortnite, Call of Duty Warzone, GTA 5, Fall Guys czy Valorant,

Wczorajszym wieczorem numerem jeden na Twitchu był nie kto inny tylko New World. Dzięki “Wydarzeniu Promującemu” oraz zniesieniu NDA nowa produkcja Amazonu przyciągnęła przed ekrany ponad 320 tys. widzów (w szczytowym momencie bylo to 375k). 

Znakomity wynik, szczególnie że gra jeszcze nie wyszła, a to, co widzieliśmy jest czymś z pogranicza Alfy i Bety. Finalny produkt powinien być jeszcze lepszy.

UPDATE: nawet teraz, o godzinie 14:00, New World ma ponad 75k widzów!

Hype’owi na New World ulegli nawet wielcy streamerzy, którzy zazwyczaj zajmują się zupełnie innymi gierkami. Wśród nich Asmongold – najpopularniejszy streamer/influencer World of Warcraft na świecie.

Asmongold, jak również wszyscy inni, chcieli się pewnie dowiedzieć, jak New World ma się w stosunku do innych MMORPG-ów. Jest chyba nieźle, bo większość komentarzy i głosów była bardzo pozytywna. Ludzie chwalą walkę, świat gry oraz “swojski” klimat zajeżdżający w niektórych momentach Wiedźminem. Wreszcie jakiś nieazjatycki MMORPG zrobiony w iście "zachodnim" stylu.

Jeśli Amazon poprawi optymalizację i wprowadzi zmiany zasugerowane przez fanów, to New World rzeczywiście może stać się czołowym przedstawicielem MMORPG.

Premiera gry na wiosnę 2021 roku. 


Poniżej macie powtórkę naszego wczorajszego streama (trzy godziny bitej rozgrywki). 

Zobacz także

53 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz