New World chyba nie zostanie już opóźniony…

Dodany przez guru ponad rok temu
10 5484
New World chyba nie zostanie już opóźniony…

Dlaczego?

Bo fani New World ukrzyżowaliby Amazon Games, gdyby Ci po raz czwarty zdecydowali się przesunąć premierę gry.

A tak poważnie, to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że New World pojawi się na rynku o planowanym terminie, czyli 31 sierpnia. Świadczą o tym ostatnie pokazy gry, zwiastuny czy komunikaty z oficjalnej strony gry.

W najnowszej  "aktualizacji” (TUTAJ) Amazon chwali się tegorocznymi pracami, a przy okazji dziękuję graczom za ich opinie oraz zaangażowanie. Nie ma tam słowa o żadnych trudnościach. 

Jesteśmy bardzo wdzięczni społeczności New World za wsparcie i wykazywany entuzjazm. Wzbudza to w nas pokorę ale i motywuje. Jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć w zeszłym roku. Byliśmy zajęci dodawaniem nowych stref, jak Cuchnąca Woda czy Ebonscale, nowych rodzajów broni i drzewek opanowania umiejętności, przebudowaliśmy rzemiosło i zadania oraz dołączyliśmy narratora głosowego. Dodaliśmy Rybołówstwo, Ekspedycje, Napad na Posterunki, nowe zwierzęta oraz ulepszony interfejs użytkownika; wprowadziliśmy też niezliczone inne usprawnienia w przygotowaniu do wydania gry w sierpniu.

Chciałbym ponownie podziękować Wam za cierpliwość przez cały okres opracowywania gry. Pomogliście nam tworzyć to doświadczenie. Graliśmy też z Wami, czytaliśmy Wasze tweety, komentarze i wypowiedzi na forum; obejrzeliśmy prezentacje i materiały wideo.

Dzięki temu mogliśmy stworzyć grę, którą – mamy nadzieję – pokochacie.

Harmonogram testów także pozostaje bez zmian. Alfa potrwa do 6 lipca. Potem nastąpi dwutygodniowa przerwa, po której New World wejdzie do fazy Closed Bety (20 lipca).

Przypominamy, że New World będzie działał w modelu Buy-To-Play (142 zł za egzemplarz).


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube