New World dostał najlepszą aktualizację w swojej historii

Dodany przez guru 2 miesiące temu
20 9390
New World dostał najlepszą aktualizację w swojej historii

Przesadzamy? Chyba nie.

Letnia Aktualizacja “Festiwal Składanek” (TUTAJ) nie tylko dodaje nową zawartość, ale wprowadza także potrzebne (i oczekiwane od samego początku) zmiany do rozgrywki. Ale po kolei…

Festiwal Składanek – to wydarzenia muzyczne odbywające się w całym Aeternum. “W Lśniącej Kniei, Jesieniowieczni, na Tkackich Mokradłach i Urwiskach Monarchy zostały założone letniskowe wsie. Popraw swoją reputację wraz z Maestro, wykonując różne zadania, takie jak łapanie słynnego w Aeternum jesiotra, aby zgarniać specjalne letnie nagrody”.

Instrumenty muzyczne – nowa profesja, “dzięki której świat staje się Twoją sceną. Możesz wybrać i opanować do 5 instrumentów oraz zebrać i nauczyć się 31 początkowych piosenek! Możesz grać solo lub w grupie składającej się z maksymalnie 5 podróżników”.

Pąkle i czarny proch – nowa ekspedycja/dungeon (zostanie otwarta za tydzień)

Trzy nowe modyfikatory do dungeonów – Lód, Opresja, Szaleństwo

Wyszukiwarka Grupy na Ekspedycję – czyli New World wreszcie dostają Dungeon Findera, dzięki któremu w prosty sposób będziecie mogli znaleźć ekipę do instancji

Jesteśmy podekscytowani, że możemy wydać naszą pierwszą wersję narzędzia do wyszukiwania grup na ekspedycje. Dzięki tej funkcji gracze będą mogli uzyskiwać dostęp do konkretnego wyszukiwania grup dla każdej ekspedycji (poprzez interfejs z wejściem do ekspedycji lub ikony mapy powiązanej ekspedycji), przeglądać oferty utworzone przez innych graczy lub publikować własne, aby dołączyć do innych graczy na serwerze. Narzędzie umożliwia graczom podanie ich preferowanej roli w drużynie, np. DPS, tank lub uzdrawiacz.

Można ustawić wymagania minimalne, np. punkty wyposażenia i poziom, a następnie zbadać członków, aby poznać ich średnią liczbę punktów wyposażenia, bronie i poziomy biegłości.

Usunięcie Kul Strojących – czyli ułatwienie dostęp do zmodyfikowanych ekspedycji

Wyrównanie łupów – “dwa razy dziennie gracze mogą łupić elitarne skrzynie w otwartym świecie lub zaliczać małe lub duże wyłomy ciemności, aby zdobyć torbę monet. Każda torba zawiera 500 monet. Oprócz tego wprowadziliśmy nową metodę, by pomóc graczom radzić sobie z losowością łupu z ekspedycji

Przebudowanie technologii, co poprawi wydajność serwera w czasie wojen

Zwiększenie jakości dropów – “oznacza to, że na 60. poziomie gracze powinni częściej zdobywać łupy rzadsze i bardziej epickie zamiast łupów niepospolitych”

Idealny odzysk – czyli więcej zasobów

Zmiany w profesjach – od 10 do nawet 50% mniej wymaganych punktów doświadczenia, aby podnieść wasze profesje do maksymalnych poziomów

Brzmi to naprawdę fajnie i jeśli obędzie się bez wysypu bugów czy exploitów, to może rozważycie powrót do New World? Gierka wychodzi na prostą i coraz bardziej przypomina przypadek… Fallout 76, który z wyśmiewanej i super hejtowanej gry, stał się naprawdę fajnym, popularnym i grywalnym tytułem.

Przypominamy jednak, że od ubiegłego tygodnia New World nie ma już polskich serwerów.


20 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube