New World i Lost Ark jeszcze nie wyszły a Amazon, planuje kolejne produkcje.

Dodany przez Sildu około 2 lata temu
6 4760
New World i Lost Ark jeszcze nie wyszły a Amazon, planuje kolejne produkcje.

Amazon nie ma lekko, problemy z New World, czyli przesuwana premiera, duża ilość bugów, problemów podczas bety oraz Lost Ark Online który wyjść nie może i zaliczył obsuwę. Mimo tego to nie powstrzymuje Amazonu w planowaniu nowych produkcji.

Jak wiecie firma ta, jakiś czas temu otworzyła nowe studio w Montrealu. Dzisiaj dowiadujemy się, że Alexandre Parizeau, pracował on wcześniej w Ubisoft nad takimi tytułami jak Splinter Cell i Rainbow Six Vegas. Teraz został on szefem nowej siedziby.

Studio w Montrealu ma się skupiać na sieciowych grach o rywalizacji między graczami. Część zespołu stanowią osoby, które wcześniej pracował nad znanym Rainbow Six Siege. Czyżby Amazon planował celować w e-sport? O wszystkim możecie przeczytacie tutaj.

Wszystko fajnie, tylko miejmy nadzieje, że całość nie podzieli losu Crucible, które okazało się niewypałem, miało być naprawione i zostało koniec końców porzucone. Tylko żeby inne tytuły na tym nie ucierpiały, w końcu ile możemy czekać na premierę New World i Lost Arka…


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube