New World ma już dwa lata, ale Amazon Games chyba o tym zapomniał

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
31 5092
New World ma już dwa lata, ale Amazon Games chyba o tym zapomniał

Jest 28 września 2021 roku.

New World debiutuje na rynku, bijąc rekordy popularności i osiągając jeden z największych współczynników hype’u wśród premier MMORPG. Na Steamie obserwujemy 913,000 graczy online, na Twitchu 971,000 widzów, a to i tak tylko część wszystkich osób, która albo nie mogła się zalogować do gry, albo stała w gigantycznych kolejkach. Amazon Games masowo otwiera nowe serwery, a wszystkie serwisy o grach wideo na świecie rozpisują się o sukcesie New World.

Od tamtej chwili minęły właśnie dwa lata… długie i burzliwe dwa lata, które nie zawsze były drogą usłaną różami. New World oprócz wysokich liczb podczas premiery będzie nam się też kojarzył z głośnymi aferami (rzekome palenie kart graficznych), exploitami niszczącymi grę (kopiowanie przedmiotów, kopiowanie złota) oraz masowym odpływem graczy (-97%, które nie powróciły już do czynnej zabawy).

Mimo wszystko Amazon Games nadal aktywnie wspiera rozwój New World, dodając nową zawartość i potrzebne funkcje. Przecież lada moment – za niespełna tydzień – czeka nas premiera wielkiego dodatku “Powstanie Wściekłej Ziemi”.

Co do samych urodzin New World, zajrzeliśmy na oficjalną stronę gry, zajrzeliśmy na media społecznościowe gry… i nie znaleźliśmy żadnej wzmianki o rocznicy. Czyżby Amazon Games zapomniał o tak ważnej dacie i nie przygotował żadnych atrakcji dla graczy?

My jednak możemy złożyć życzenia, więc Wszystkiego Najlepszego!

 


31 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube