New World opowiada o rzemiośle i jego zmianach

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
4 2869
New World opowiada o rzemiośle i jego zmianach

Amazon postanowiło pochwalić się kolejnymi zmianami w New World. Tym razem na warsztat wzięte zostało rzemiosło, czyli crafting. Deweloperzy informują, że chcą, aby rzemiosło i zbieractwo były istotną częścią życia Aeternum od momentu, gdy pojawicie się na plaży, aż do samego końca gry. Dlatego wytypowali trzy kluczowe elementy napędzające ich wizję:

  • Zbieractwo i rzemiosło musi mieć rzeczywistą wartość
  • Możliwości powinny być ogromne
  • Postęp powinien być zapewniać satysfakcję, a nie stanowić utrudnienia

Są to jednak jedynie puste frazesy. Co zatem przygotowano do New World, co mogłoby nastroić Was optymistycznie do gry?

  • Teraz przy materiałach i surowcach wyświetlana jest ich rzadkość.
  • Składniki z kategorii można wykorzystać w schematach: W niektórych schematach zobaczycie, że możecie wykorzystać składniki z kategorii, a nie tylko te konkretne. Na przykład jakiś przepis może wymagać warzywa, a nie marchewki, co pozwoli graczowi wykorzystać dowolny składnik sklasyfikowany jako „warzywo”. Może to być marchewka czy inne warzywo, a to otwiera nowe możliwości podczas tworzenia tych przepisów.
  • Teraz jest jeszcze więcej przepisów: Aby nadążyć za wszystkimi nowymi materiałami i surowcami, znacznie zwiększono ilość schematów. Od dodatkowych broni i zbroi po ogromy wybór potraw, teraz gracze, którzy chcą tworzyć przedmioty mają znacznie większy wybór. Te zmiany wraz z dodaniem głębi ogólnego systemu powinny pomóc w znalezieniu własnego miejsca w rozgrywce.
  • Są nowe sposoby na wykonywanie różnych rzeczy: Część przedmiotów, które można stworzyć wymaga bardzo szczegółowych schematów, podczas gdy inne są bardziej elastyczne pod kątem materiałów i surowców. Na przykład tworząc stalowy miecz możesz wybrać drewno lub skórzane komponenty o wyższej klasie lub rzadkości od tych określonych w przepisie. Istnieją również specjalne surowce, takie jak rogi zwierząt czy Żelazo wróżek, które można wykorzystać zamiast innych surowców, jeśli tylko uda się je znaleźć. Wykorzystanie surowców o wyższej klasie lub rzadkości wpłynie na moc wykonanego przedmiotu.
  • Zmienił się postęp profesji: Postęp wszystkich profesji został dopracowany i kończy się na 200, a to zapewni spójność wśród różnych drzew rzemiosła i zbieractwa.

To styczniowe zmiany w New World. Szczegółowo o nich poczytacie tutaj.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube