New World otrzyma broń o nazwie Rękawica Próżni, a także wspólną aukcję dla wszystkich miast

Nw itv textless 1920x1080

Obawiałem się, że New World nie ujawnił żadnej roadmapy i to zła wróżba, a tutaj Amazon zaskakuje wieściami o planowanych nowościach do swojego MMORPG-a. Oczywiście, część błędów nadal występuje, liczba graczy znacznie spadła, a contentu trochę brakuje, ale nie przekreślajmy jeszcze tego tytułu. Gatunek ten udowodnił już przecież, że daną produkcję ocenia się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy. Nie zdziwiłbym się zatem, gdybyśmy jeszcze o New World usłyszeli (pozytywnie lub negatywnie :P).

Co jednak Amazon planuje dla swojej gry? Po pierwsze, serwery testowe, a raczej „krainę otwartych testów”. Kraina otwartych testów (PTR) to serwer z ograniczoną dostępnością, którego twórcy będą używać, by dać graczom wcześniejszy wgląd w przyszłe funkcje w grze. Każda osoba mająca New World znajdzie w swojej bibliotece Steam krainę otwartych testów (PTR).  Serwery PTR zostaną otwarte 10 listopada o godz. 20:00 CET. Liczba serwerów jest ograniczona. Na początku dostępny będzie jeden świat w regionie USA, wschód, a także jeden świat w Europie Centralnej.

Teraz pora na prawdziwe łakocie, które będą dostępne na PTR i z czasem/wkrótce pojawią się w New World. Na pierwszy ogień idzie nowa broń, czyli Rękawica Próżni. Używajcie sił próżni, aby wspierać sojuszników i przełamywać szeregi wroga za pomocą magicznej hybrydy wsparcia/DPS. To pierwsza broń wpływająca zarówno na inteligencję jak i na skupienie; stanowi doskonałe dopełnienie laski życia i innych magicznych broni. Posiada oczywiście dwie specjalizacje.

Drzewo anihilacji skupia się na maksymalizacji obrażeń zadawanych podczas walki w zwarciu i na ostrzu próżni utworzonym ze zjadliwej energii próżni. Drzewo rozkładu może zapewniać leczenie oraz wzmocnienia i skupia się na kuli rozkładu – dwufazowym pocisku mogącym osłabiać wrogów i leczyć sojuszników. Rękawica Próżni wraz z jej arsenałem wzmocnień i efektów negatywnych jest idealna podczas walki w grupie i możne znacząco wzmocnić sojuszników w walce z wrogiem.

W New World pojawi się również nowy rodzaj przeciwników. Są to warescy najeźdźcy, którzy starają się podbić wyspę. Poza nimi Amazon wzbogaca grę o inne moby, jak uschnięty rojomanta (co na to ROJO?), żuk, zagubiony szaman, aligator piratów, pradawny strażnik piromanta czy wzmocnieni skażeni robotnicy. W związku z tym otrzymamy również nowe zadania, a do tego misje głównego wątku zostaną poprawione:

„Poprawiliśmy zadania wątku głównego, dodając nowe ich warianty i nowe typy zadań, w tym wydarzenia falowe, obiekty do niszczenia i okręgi zasięgu. Natrafisz na nie wraz z postępami w grze”

Quest frakcyjne PvP również zostaną urozmaicone, a wszystkie faktorie na wyspie (aukcje) ulegną fuzji – w New World będzie obowiązywał jeden rynek. Same faktorie pozostaną w tym samym miejscu, ale nie będą posiadały osobnych aukcji dla danego terenu.

Podatki od transakcji obejmujących zakupy są definiowane przez osadę, poprzez którą dokonujecie zakupu. Przedmioty wyszczególnione w ofertach sprzedaży, które wygasną, powrócą do tej osady, poprzez którą zostały opublikowane.

Co sądzicie o tych nowościach?

Zobacz także

15 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz