New World otrzyma nowe bronie, wierzchowce oraz Wyszukiwarkę Grupy. Wielki wyciek danych!

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
5 15537
New World otrzyma nowe bronie, wierzchowce oraz Wyszukiwarkę Grupy. Wielki wyciek danych!

Ci cholerni dataminerzy…

Deweloperzy ich nienawidzą, ale gracz uwielbiają, bo dzięki takim osobom możemy bardzo wcześnie – nawet kilka miesięcy przez faktyczną zapowiedzią – dowiedzieć się o atrakcjach, które czekają naszą ukochaną grę.

Nie inaczej jest w przypadku New World, gdzie pewna grupa “hakerów” dokopała się do ukrytych plików z testowego serwera. Uwierzcie lub nie, ale naprawdę jest na co czekać.

Pełna lista (z cząstkowymi zdjęciami) TUTAJ


New World otrzyma “Dungeon Mutations”, czyli funkcję przypominającą Mythic+ z World of Warcraft.

Twórcy pracują nad systemem dla różnych poziomów trudności w lochach. Wygląda trochę jak mythic+ w World of Warcraft. W lochach jest do 10 poziomów. Istnieją również różne rangi, takie jak złota i srebrna, i musisz ukończyć jeden poziom rangą srebrną, aby odblokować następną. Dla większej zabawy dostępnych jest 16 „mutacji” (takich jak afiksy w World of Warcraft), które zmieniają mechanikę w lochach.

Doczekamy się także sześciu nowych dungeonów (Isabella's Lair, Eridanus Caverns, Unholy Depths, The Ennead, Frozen Passage, Barnacles and Black Powder), Spectactor Mode (głównie dla PvP) oraz wyczekiwanego Group Findera – czyli wyszukiwarki grup, dzięki której w prosty sposób znajdziemy ekipę do ekspedycji.

Co jeszcze? Nowy region skierowany dla graczy z maksymalnym poziomem doświadczenia, nowe osiągnięcia, nowe dekoracje, nowe outfity, nowe emotki, nowe systemy, nowe ekrany ładowania, nowe aktywności dla otwartego świata oraz “wyposażenie dla konia”, co znaczyłoby, że Amazon ugnie się pod presją fanów i wprowadzi do gry wierzchowce.

Spodziewajcie się także nowych broni:

  • Daggers
  • Club (1-handed):
  • Greatclub (2-handed):
  • Celestial Gauntlets:
  • Pistols

Nie wiadomo, czy wszystkie te “rewelacje” trafią do gry, nie wiadomo, kiedy to nastąpi, ale przyznacie chyba, że będzie to duuuuży krok naprzód dla New World.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube