New World otwiera nowe serwery i zwiększa ich pojemność

Dodany przez guru ponad rok temu
26 9204
New World otwiera nowe serwery i zwiększa ich pojemność

Śmichy-chichy, ale New World naprawdę doświadcza czegoś w rodzaju małego “odrodzenia”. 40% więcej aktywnych graczy – pisaliśmy o tym w poniedziałek – naprawdę nie wzięło się z niczego.

Doszło nawet do tego, że Amazon Games zwiększyło pojemność serwerów o 10% (z 2000 do 2200 osób) i ogłosiło… otwarcie zupełnie nowych światów. 

Ściślej mówiąc będą to trzy nowe światy – po jednym na każdy liczący się region NW – z czego europejski serwer “Fae” zadebiutuje już jutro wieczorem, o 18:00 czasu polskiego.

Ze względu na rosnącą populację serwerów na żywo oraz w oczekiwaniu na wydanie Brimstone Sands, przygotowujemy się do otwarcia dodatkowych światów, aby pomieścić napływ nowych i powracających graczy.

Będą to zupełnie nowe serwery bez istniejącego prawa własności do terytorium. Zdecydowanie zalecamy porozmawianie z jakimikolwiek znajomymi lub współpracownikami z kompanii, aby ustalić, czy chcecie skorzystać z tych nowych serwerów, czy jednak utrzymać dominację w swoim obecnym świecie.

UPDATE: zobaczcie, jak zawalone są europejskie serwery w godzinach szczytu i ile trzeba czekać w kolejkach. Mamy nadzieję, że nowe światy zadziałają odciążająco. 

Transfer postaci na nowe serwery nie będzie zablokowany!

Szczegóły TUTAJ.


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube