New World pokazuje battle passa: co dostaniecie za darmo, a za co zapłacicie?

Dodany przez PefriX ponad rok temu
24 5056
New World pokazuje battle passa: co dostaniecie za darmo, a za co zapłacicie?

Jak pewnie wiecie (lub nie), New World zmienia swój system wydawniczy, przechodząc na sezony. Guru pisał o tym w tym miejscu. W związku z tym pojawi się battle pass, oczywiście z podziałem na wersję darmową oraz płatną. Przepustka sezonowa umożliwia zdobywanie na rozmaite sposoby nowych przedmiotów kosmetycznych, tytułów, wyposażenia w grze itp.

Najważniejsze przedmioty ścieżki nagród premium to: 1 sezonowa skórka pancerza (5 elementów), 9 sezonowych skórek broni, 6 sezonowych skórek narzędzi, 1 sezonowy gest i 1 skórka obozu. Darmowa ścieżka nagród jest dostępna dla wszystkich graczy i także zawiera unikatowe przedmioty kosmetyczne, a ścieżka premium oferuje dodatkowe nagrody za 20 000 marek losu.

Warto przy tym zaznaczyć, że battle pass w New World ma charakter czysto kosmetyczny i Amazon obiecało brak przedmiotów Pay-To-Win. Z drugiej strony w przepustce znajdują się skrzynie z ekwipunkiem o określonej mocy, przyśpieszacze zdobywania punktów doświadczenia rozmaitego typu oraz inne przydatne rzeczy. Dlatego sami to oceńcie.

Wszystkie nagrody zostały wypisane w tym miejscu, więc możecie przejrzeć, co dostaniecie i na którym poziomie. Po zakończeniu konkretnego sezonu nie można robić postępów w ramach przepustki sezonowej, a część zawartości sezonowej zniknie z Aeternum. Sezony kontynuują rozwijającą się fabułę Aeternum poprzez nową zawartość, aktywności, wątki i łupy. Nagrody można zdobywać jeden raz na region, ale można je odbierać dla dowolnej postaci, która odblokowała ścieżkę premium nagród na poziomie 25.


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube