New World powolutku szykuje się do łączenia serwerów

Nw news gen 15 1920x1080

Amazon to potrafi wzbudzać ekscytację. Zamiast poinformować dokładnie o łączeniu serwerów lub przemilczeć temat, w najnowszej aktualizacji wrzucili krótką wiadomość:

„Podstawy techniczne łączenia serwerów”

I tyle. Żadnych szczegółów, ale przynajmniej wiemy, że coś w tym temacie się dzieje i faktycznie New World połączy mniej zaludnione światy. Jak to będzie działało dokładnie? Trzeba będzie poczekać. Za to naprawiono nietypowy błąd związany z wyposażeniem ogrodniczym.

W ostatniej aktualizacji pojawił się błąd, przez który wszystkie stopnie wyposażenia ogrodniczego używanego w New World podczas żniw zostały przypadkowo usunięte z gry i były traktowane jako zawartość, która pojawi się dopiero w przyszłości. Firma przeprasza za niedogodności i zapewnia, że teraz wszystko powinno wrócić do normy. Poszkodowane osoby powinny znaleźć dodatkową skrzynię z nagrodami w swoim ekwipunku.

Skrzynie z nagrodami zawierają pełny zestaw pancerzy ogrodnika, odpowiadający najwyższej klasie zdobytych w przeszłości elementów zestawu żniwiarza. Mają one także maksymalny limit punktów wyposażenia dla danej klasy i można ich użyć na dowolnym poziomie, dzięki czemu będą przydatne dla każdego z graczy.

Poza tym przywrócono handel, poruszanie się oraz odzyskiwanie mebli i wyposażenia domowego. Część problemów nadal pozostała, a forum pełne jest zgłoszeń graczy o błędach w New World. Ciekawe, czy Amazon ze wszystkim sobie poradzi, czy z czasem po prostu odpuści i porzuci tego MMORPG-a. Byłoby szkoda, ale na pewno jedno New World zawdzięczamy – widać, że jest zapotrzebowanie na nowe tytuły z tego gatunku.

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz