New World prezentuje pierwszy dodatek do gry - Brimstone Sands

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
37 14900
New World prezentuje pierwszy dodatek do gry - Brimstone Sands

A co powiecie na jeszcze jednego newsa o New World? Nie ma sprzeciwów? No to lecimy…

Amazon Games zapowiedziało właśnie największego patcha w historii New World, który jest także nazywany pierwszym prawdziwym dodatkiem do gry.

Nazywa się “Brimstone Sands” i wprowadzi…

Nowy pustynny obszar, który będzie trzykrotnie większy niż jakikolwiek obszar dostępny obecnie w grze. Lokacja będzie inspirowana zarówno Starożytnym Rzymem, jak i Starożytnym Egiptem, więc spodziewajcie się charakterystycznych dla tego okresu pomników i budowli. Niestety wiele z nich – ze względu na czas – popadło w ruinę, więc zobaczymy tylko cząstki dawnej świetności.

Oczywiście nie musimy wspominać, że nowy obszar oznacza także nowych przeciwników, zadania, aktywności, zagadki itd.

Jedną z takich aktywności ma być nowa ekspedycja (dungeon) – Ahket. Piramida z groźnymi mobkami i bossami.

Kolejną dużą nowością będzie nowy rodzaj broni – Greatsword. Wielki dwuręczny miecz, bazujący na Sile i Zręczności, który w zależności od wyboru “drzewka” będzie bardziej ofensywny lub defensywny.

Amazon posłuchało także swojej społeczności i postanowiło KOMPLETNIE przebudować początek gry (od 1 do 25 lvl). Zadania zostały przeprojektowane (będzie mniej latania od NPC od NPC) i będą teraz bardziej zróżnicowane i bardziej dynamiczne. Pojawią się dodatkowe aktywności, a część lokacji zostanie odświeżonych.

Wszystko po to, żeby pierwsze kroki w New World były przyjemnością i żeby gracze mogli jeszcze lepiej “wgłębić się” w fabułę gry.

“Brimstone Sands” wystartuje gdzieś w październiku, ale już na początku września wszystkie nowości będziecie mogli testować na PTS.


37 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube