New World prezentuje Windsward – jedną z najważniejszych lokacji w całej grze

Dodany przez guru ponad rok temu
11 7988
New World prezentuje Windsward – jedną z najważniejszych lokacji w całej grze

Amazon inauguruje nową serię filmików “Touring Aeternum”, której celem będzie przybliżenie wam świata gry. Krok po kroku, kawałek po kawałku.

Na pierwszy ogień idzie region Windsward, czyli - jak słyszymy w filmiku – jedna z najważniejszych lokacji w całym New World.

***

Windsward Town jest główną osadą położoną w centrum regionu. To małe miasteczko jest domem dla różnych NPC, mieści kuźnię, stację wyposażenia, w której gracze mogą wytwarzać broń i sprzęt, z którego będą korzystać podczas eksploracji poza bezpiecznymi murami miasta.

Świątynia Amrine, potężna budowla z murami zbudowana przez starożytnych, znajduje się na północ od miasta. Na poszukiwaczy przygód, którzy są wystarczająco silni, by stawić czoła niebezpieczeństwom, czekają różne skarby i nagrody. Świątynia jest miejscem jednej z Ekspedycji w grze, czyli grupowej instancji.

Na północnym zachodzie leży Windsward Fort, gdzie frakcje mogą walczyć o kontrolę nad całym regionem. Główna brama jest silnie broniona poprzez armaty i balisty. Jednak tył fortu ma mniej zabezpieczeń i ma małe ukryte przejścia, przez które małe grupy agresorów mogą wejść do fortu.

Premiera gry już 31 sierpnia. Wytrzymajcie te trzy miesiące.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube