New World przesunięty na wiosnę 2021. Hahahahaha...

Dodany przez guru około 4 lata temu
34 8901
New World przesunięty na wiosnę 2021. Hahahahaha...

Prima Aprilis? Chciałbym. 

Amazon Game Studios przesuwa premierę New World z 25 sierpnia tego roku... na wiosnę 2021 roku!!!

Na beta testy też będziemy musieli poczekać do 2021. 

(fragment najnowszego komunikatu)

Chcemy, aby gracze mogli się całkowicie zanurzyć w świecie gry i mieli pewność, że nasze studio reprezentuje wysoką jakość oraz stabilną rozgrywkę, której mogą ufać – a to oznacza dodatkowy czas potrzebny na dopracowanie niektórych elementów przed premierą. W rezultacie zmieniamy datę premiery, a zarazem nasze ostateczne testy beta, na wiosnę 2021 r.

Nie była dla nas łatwa decyzja i wciąż będziemy dążyć do jak najszybszego opublikowania gry w możliwie najwyższej jakości – wraz z kilkoma ulepszeniami, które poprawią wasze doznania.

Czyli wszystkie plotki i ploteczki, które docierały do nas z Alfa Testów (objętych ścisłym NDA) okazały się prawdziwe. Feedback tamtejszej społeczności był bardzo krytyczny w stosunku do samej gry, jak i ostatnich zmian w rozgrywce. 

Na Amazon niewątpliwie posypią się teraz gromy i hejty (trochę zasłużone), ale ja wcale nie chcę krytykować decyzji o opóźnieniu gry. Wręcz odwrotnie. Jeśli Amazon rzeczywiście chce zawojować rynek MMORPG i mieć absolutną pewność co do grywalności czy wyjątkowości New World, to lepiej przesunąć premierę, poprawić to, co jest do poprawienia i dopiero wtedy wypuścić idealny produkt. Lepsze to niż wystartować z crapem i po kilkunastu miesiącach zwijać manatki. Nie chcemy powtórki z Blessa, prawda? 

No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak czekać. Największa premiera MMORPG w tym roku... nie odbędzie się w tym roku:)


34 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube