New World robi się śmieszny. Najnowszy błąd przenosi graczy i serwery do przyszłości

Dodany przez guru 10 miesięcy temu
22 12280
New World robi się śmieszny. Najnowszy błąd przenosi graczy i serwery do przyszłości

New World znowu zaskakuje… i znowu negatywnie.

Po błędach z nieśmiertelnością, wywalaniem graczy poprzez czat gry czy kopiowaniem przedmiotów przyszedł czas na błąd powodujący... podróże do przyszłości (dosłownie!). 

Po wprowadzeniu jakże hejtowanego patcha 1.1.0, gracze z różnych serwerów (np. TUTAJ, TUTAJ lub TUTAJ) donoszą o problemach z czasem, które objawiają się przesunięciem progressu danego świata o kilka tygodni lub miesięcy do przodu.

W ten sposób stacje rzemieślnicze ulegają degradacji, a kolejne wojny są rozstrzygane w sposób “domyślny”. Nie mówiąc o podatkach pobieranych za nic czy zamieszaniach w kompaniach spowodowanych długą nieobecnością. 

I jako że mówimy o “przyszłości”, wydłuża się także łączny czas graczy spędzony w Nowym Swiecie. Osoby z dotkniętych bugiem serwerów chwalą się kosmicznymi statystykami np. “You played 146 days…” (mimo że od premiery New World minęło niecałe 60 dni), zgarniając w ten sposób rzadkie Steam Achievementy.

New World nazwaliśmy już żartem, memem i Pre-Alphą, ale wciąż brakuje słów, które oddałyby ułomność i wadliwość tej gry. Aż trudno uwierzyć, że tak dziurawy produkt wyszedł od jednej z najbogatszych firm na świecie.

Gracze tracą już nadzieję, czy da się w ogóle uratować New World, czy będzie tylko gorzej, a na światło dzienne będą wychodzić kolejne absurdalne, nieprawdopodobne bugi (takie jak ten opisywany dzisiaj). -"To jakiś eksperyment społeczny, który ma zbadać cierpliwość graczy? Powiedźcie, że tak, proszę...". 

***

No to co? Do następnego newsa z błędem New World...


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube