New World rozdaje łakocie i trolluje społeczność, za co jest krytykowane

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
23 5278
New World rozdaje łakocie i trolluje społeczność, za co jest krytykowane

New World ogłasza Community Convergence dla swoich graczy, czyli rozdawnictwo łakoci, które ruszyło 13 maja i potrwa do 3 czerwca. W tym czasie Amazon zorganizuje konkursy, wyróżnienia graczy, dodatkowe PD, specjalne dropy Twitcha na podstawie wyborów graczy i inne dowody wdzięczności dla wszystkich podróżników.

W każdym tygodniu trwania wydarzenia Community Convergence możecie rywalizować o nagrody, takie jak marki losy, żetony przemiany i inne niespodzianki! Weźcie udział we wszystkich 3 konkursach na platformach społecznościowych: X, na Instagramie oraz na Discordzie, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Na każdej z platform do wygrania są oddzielne pule nagród.

W tym tygodniu celebrujemy wszelkie przejawy mody na Aeternum. Zaprezentujcie ulubiony strój i skorzystajcie z szansy na wygranie 100 000 marek losu oraz 5 żetonów przemiany. Możecie również odebrać nieodpłatny dywan ze skóry niedźwiedzia ze sklepu w grze do 20 maja. Na twitterze New World możecie również głosować na nagrodę Twitch Drops. Wybór, który otrzyma największą liczbę głosów, zostanie udostępniony 21 maja. Szczegóły na temat inicjatywy znajdziecie tutaj.

A teraz główna atrakcja newsa, czyli trollowanie społeczności New World. Gracze wiedzą, że w czerwcu w ramach Summer Games Gest zostanie zapowiedziane coś dużego do MMORPG-a Amazon. Trzeba więc trochę poczekać, ale w najnowszym wideo deweloperzy „zdradzają szczegóły!”. W czym więc problem? Ano, muzyka „przypadkowo” wszystko zagłusza w odpowiednich momentach, więc niczego się nie dowiedzieliśmy.

Napisać, że gracze nie uważają żartu Amazon za śmiesznego, to jak nic nie napisać. Deweloper broni się, że materiał miał być naśmiewaniem się z samego siebie, a nie ze społeczności. Całość odebrana została jednak inaczej, dlatego następny materiał o New World będzie w 100% skoncentrowany na tym, co graczy interesuje.

Poniżej znajdziecie dowcipne wideo. Cóż mogę dodać? Odważnie tak igrać z ogniem, gdy liczba graczy na serwerach z dnia na dzień topnieje!


23 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube