New World uruchomi transfery już niedługo - Amazon obiecuje!

Dodany przez PefriX około rok temu
9 3896
New World uruchomi transfery już niedługo - Amazon obiecuje!

New World miało początkowo uruchomić transfery 2 tygodnie po premierze gry. Czas nieubłaganie biegnie do przodu i nie patrzy za siebie – od premiery tego MMORPG-a minęło już tyle czasu, a transferów jak nie było, tak nie ma. Amazon zapewnia jednak, że pojawią się one już wkrótce, bowiem w przyszłym tygodniu.

Miały co prawda zrobić to już w okolicach weekendu, ale Amazon poinformowało, że nie chce mieszać w tym czasie w New World. W końcu piątek, sobota i niedziela to czas wysokiej aktywności ludzi. Równocześnie pragnęli dotrzymać słowa. Uznali więc, że nadchodzący tydzień będzie najlepszym terminem dla transferów. Niestety, nie podano konkretnej daty.

„Końcowe elementy systemu transferu serwerów zostały przetestowane i są gotowe do pracy, ale podejmujemy trudną decyzję, aby wstrzymać je do przyszłego tygodnia. To była chęć zachowania równowagi między uhonorowaniem daty, której oczekiwaliście, a zakłóceniami we wdrożeniu w szczytowym okresie gry (weekend).

Pracowaliśmy nad tą funkcją nieprzerwanie każdego dnia, aby poprawić nasze szacunki dat, ale udostępnienie jej teraz oznaczałoby przestój, zmianę balansu serwerów w zależności od transferów, wojny, które mogą się nie skończyć z powodu różnych składów i tym podobne.

W najbliższej przyszłości możecie spodziewać się kilku komunikatów od naszego zespołu, w tym bardziej szczegółowych informacji na temat tego, jak wprowadzamy funkcję transferu, oraz szczegółowego zapoznania się z lekcjami, których wyciągnęliśmy w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Serdecznie dziękuję za trzymanie się z nami przez wzloty i przestoje.”

Guru w tym miejscu opisał szczegóły związane z działaniem transferów w New World. Faktycznie planujecie przesiadkę do innego świata, czy jednak zostaniecie przy swoim?


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube