New World w GeForce Now. Nie musicie się już martwić o spalenie karty graficznej

Dodany przez guru około rok temu
9 9423
New World w GeForce Now. Nie musicie się już martwić o spalenie karty graficznej

Bo ta karta graficzna nie będzie należeć do wascheekycheekycheeky


A tak poważnie, to bardzo miła niespodzianka. New World – najgorętszy MMORPG ostatnich lat i najgorętsza gra wideo ostatniego miesiąca – zadebiutował właśnie w GeForce Now.

Czyli bardzo popularnej platformie do grania w chmurze, dzięki której nawet osoby ze słabymi komputerami mogą bawić się w nowoczesne tytuły, ciesząc się najlepszą albo prawie najlepszą grafiką. 

Usługa GeForce NOW błyskawicznie zmienia niemal każdy laptop, komputer stacjonarny, Mac, urządzenie SHIELD TV lub urządzenie z systemem Android, iPhone’a oraz iPada w gamingowy zestaw PC marzeń. Graj w najbardziej wymagające tytuły PC na wszystkich swoich urządzeniach – płynnie i bez czekania.

Wymagania sprzętowe schodzą na dalszy plan. Dzięki GF Now Nvidia zapewnia najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu odpalicie New World w wysokiej jakości ze stałymi fps-ami, co jest cholernie ważne w dungeonach czy wojnach. 

GeForce Now jest obecnie dostępne w trzech wariantach: darmowy, płatnym… i superpłatnym. Im więcej zapłacicie, tym lepszy sprzęt (do grania) otrzymacie. Najdroższy pakiet obejmuje zabawę na RTX 3080 (karcie za 8000 złotych)!

https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/

Poniżej gameplay z New Worldem na GF Now. Zobaczcie, jak to wygląda i czego się można spodziewać: 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube