New World wprowadza dziś świat Hardcore, World Bossy oraz wiele innych fajnych rzeczy

Dodany przez guru około 13 godzin temu
6 1860
New World wprowadza dziś świat Hardcore, World Bossy oraz wiele innych fajnych rzeczy

New World startuje dzisiaj z nowym sezonem (“Season of the Divide”), który wprowadza kilka naprawdę ciekawych nowości i który powinien podreperować spadającą na łeb na szyję liczbę graczy New World.

Ale do rzeczy…

“Season of the Divide” zawiera w sobie nową mapę do napadu na posterunek – Coral Divide, bossów świata aka World Bossów (ograniczone czasowo wydarzenia w otwartym świecie, w których występują kultowi wrogowie z ekspedycji), nowe Artefakty, test mapy dla areny 3 na 3, test trybu Kościarz dla napadu na posterunek, test nowego trybu Przejęcie Flagi, nowy zakład fryzjerski (pozwalający zmienić wygląd postaci) oraz wisienka na torcie – pierwszy w historii New World świat Hardcore.

Nie będzie to jednak typowy hardkorowy serwer znany np. z World of Warcraft. Po pierwsze, levelowanie i zdobywanie gearu jest tutaj szybsze/łatwiejsze. Ponadto po ewentualnej śmierci wasze postacie nie znikną, choć stracą możliwość zdobycia potężnych nagród. 

Sezonowy świat tego sezonu, Hardcore, wprowadza ekscytującą zmianę w rozwoju postaci. Wasze nowe postacie rozpoczynają w stanie „nieupadłym”, zyskując dostęp do elitarnych nagród, jeśli przetrwają bez śmierci. Jeśli zginiecie choć raz, stracicie możliwość odblokowania nagród dla nieupadłych. 

Jednak Wasza postać pozostanie w grze, a zabawa na serwerze stanie się łatwiejsza. Nadal będziecie mieć mnóstwo innych nagród do zdobycia i odblokowania dla swojego konta i głównych postaci, nawet po upadku.

Szczegóły TUTAJ.

Tak, New World aka New World: Aeternum to wciąż płatna gra.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube