New World wprowadziło blokadę tworzenia nowych postaci na pełnych serwerach

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
7 8594
New World wprowadziło blokadę tworzenia nowych postaci na pełnych serwerach

Walki z ogromnymi kolejkami w New World ciąg dalszy.

Amazon Games Studios podpatrzyło pomysł od Square Enix (który kilka tygodni temu zmagał się z przeludnieniem Final Fantasy XIV) i to samo zaimplementowało u siebie.

W efekcie na 28. najbardziej zapchanych serwerów została wprowadzona blokada tworzenia nowych postaci. "Newbie" nie mają więc wyjścia i muszą stworzyć swojego awatara gdzie indziej.

Ze względu na niesamowite zapotrzebowanie, pracujemy ciężko nad zwiększeniem liczby serwerów i zwiększeniem pojemności wszystkich dostępnych światów. Wdrażamy również system uniemożliwiający nowym graczom tworzenie nowych postaci na pełnych serwerach.

Za każdym razem, gdy serwer jest pełny, serwer będzie pokazywał następujący komunikat: „Tworzenie postaci na tym serwerze zostało tymczasowo wyłączone, by uniknąć przeludnienia”.

W tej chwili umieściliśmy 28 światów w statusie „Pełne”, ale sytuacja może się zmieniać z godziny na godzinę.

“Zablokowane” światy wyglądają w ten sposób:

Co ciekawe, na liście nie ma polskiego “Karkar”, mimo że od dnia premiery zalogowanie się na ten świat jest praktycznie niewykonalne. Od rana do wieczora mamy kolejki na kilka tysięcy osób.

Sytuacja na “Bran” wcale nie jest lepsza (800 osób w kolejce). Dopiero na trójce nowo dodanych światów PL (“Wachusett”, “Zanara”, “Mayda”) można wbijać bez czekania.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube