New World wreszcie dostał nowy dungeon i nowe modyfikatory

Dodany przez guru 4 miesiące temu
8 3355
New World wreszcie dostał nowy dungeon i nowe modyfikatory

Dwa tygodnie od “najlepszego update’u w historii”, tydzień od pierwotnej daty premiery, New World wreszcie otrzymał szumnie zapowiadany “Pąkle i Czarny Proch”.

Jest to nowy dungeon, wróć, ekspedycja (dungeony w New World nazywane są ekspedycjami), który jest skierowany do graczy z poziomem 60 i Gear Score minimum 300.

Mroczna fala wzbiera nad Aeternum wraz z przybyciem Admirała Czarnoprochego i jego nikczemnej załogi! Od zleceniodawców z osady na Wyspach Kordelasowych oraz z nowych doków na wschodnim wybrzeżu terytorium możesz otrzymać łupy i sławę, dzięki pokonaniu nikczemnego zła podczas ekspedycji Pąkle i czarny proch.

Gameplay z nowej ekspedycji: 

Także dzisiaj New World powiększa się o trzy nowe modyfikatory, które powinny podnieść poziom trudności odwiedzanych ekspedycji.

  • Lód: Lód obejmuje modyfikatory powodujące zniszczenia lodowe, spowolnienie i odnowienie lodowcowych kryształów z efektami obszarowymi.
  • Opresja: Wrogowie zyskują potężne zdolności, np. pobieranie many i strefy ciszy, które uniemożliwiają używanie zdolności przez krótki czas.
  • Szaleństwo: Ten wariant wprowadza klątwy dla graczy, którzy stosują uniki. Klątwy się kumulują i zadają obrażenia periodyczne. Szaleństwo wybucha po osiągnięciu 3 stosów. Eksplozja powoduje dodatkowe obrażenia gracza i generuje efekt obszarowy od obrażeń żywiołaka.

Więcej TUTAJ.

Niestety wciąż nie wiadomo, kiedy Wyszukiwarka Ekspedycji zawita do NW. Amazon Games w ostatniej chwili napotkało jakieś problemy i przesunęło premierę Findera na czas nieokreślony.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube