New World wreszcie dostał Transmogryfikację

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
18 3578
New World wreszcie dostał Transmogryfikację

Po niemal dwóch latach od premiery gry wreszcie doczekaliśmy się Transmogryfikacji w New World (w polskiej wersji ten system będzie się nazywał po prostu “Przemiana”). 

Czy musimy wyjaśniać, o co chodzi w tej funkcji? Chyba nie. Transmogryfikacja (znana też jako “transmog”) jest obecna w każdym dużym MMORPG–u na rynku, pozwalając “przechwycić styl dowolnego wyposażenia zebranego na świecie, a następnie przekształcić go w użyteczną skórkę do kolekcji przedmiotów kosmetycznych”.

Jak działa Przemiana?

Porozmawiaj z postacią Stylomanty w dowolnej osadzie i wybierz określony element wyposażenia, aby zobaczyć możliwości jego Przemiany. Następnie zobaczysz siatkę miniatur potencjalnych wyglądów danego miejsca. Zawiera ona zarówno zebrane skórki, jak i uprawnione skórki z dropów na Twitchu, łupów Prime Gaming i sklepu w grze.

Skórki Przemiany będą dostępne bez ograniczeń czasowych na całym koncie, niezależnie od tego, kto posiada pierwotny element wyposażenia. Można przemieniać wyglądy zbroi lekkich na ciężkie lub średnie i odwrotnie.

Żeby jednak nie było tak prosto, system Przemiany potrzebuje specjalnych Żetonów (każde przechwycenie skórki kosztuje jeden żeton przemiany), które można zdobyć w następujący sposób:

  • Poprzez nagrody w darmowej ścieżce Przepustki Sezonowej (łącznie 3 żetony)
  • Poprzez nagrody w płatnej ścieżce Przepustki Bojowej (łącznie 5 żetonów)
  • Poprzez Elitarne skrzynie (1% szansy)
  • Zestawy w sklepie w grze (1 żeton za 2 500 marek losu)

Resztę informacji znajdziecie TUTAJ.


18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube