New World wzmocni magię i osłabi bronie białe

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
7 3907
New World wzmocni magię i osłabi bronie białe

New World nie posiada standardowych klas postaci. Zamiast tego istnieje system oparty na rodzajach broni: “jesteśmy tym, co nosimy”.

Niestety powoduje to częste problemy z balansem (większe niż w przypadku typowych profesji). Niektóre bronie są silniejsze niż inne, co z kolei przekłada się na problemy z rozgrywką PvP lub PvE.

Amazon Games słucha jednak swojej społeczności i już niedługo planuje dużą aktualizację dotyczącą właśnie balansu walki.

Planowane jest wzmocnienie magicznego oręża w PvE i niektórych aktywnościach PvP (np. Kosturu Ognia), przy jednoczesnym osłabieniu broni białej (np. Muszkietu, Toporu i Greatsworda).

Pełny komunikat:

Chcieliśmy przekazać aktualizację dotyczącą balansu walki. Jak być może wiecie, zawsze czytamy opinie, dostrajamy, testujemy i ulepszamy broń, jej atuty i walkę.

Pojawiło się kilka trendów, wokół których wewnętrznie testowaliśmy zmiany wyważenia, a mianowicie Kostur Ognia, Łuk, Muszkiet, Topór i Wielki Miecz. Początkowe aktualizacje broni i atutów pojawią się na PST w najbliższej przyszłości, a ich celem będzie poprawa przydatności magicznej broni w PvE i niektórych scenariuszach PvP oraz broni dystansowej w scenariuszach PvE. Z drugiej strony testujemy zmiany mające na celu zmniejszenie mocy niektórych broni do walki wręcz i broni dystansowej w PvP. Oprócz broni dokonujemy również przeglądu wyposażenia, aby zapewnić dobrą równowagę między przeżywalnością a użytecznością.

Cieszycie się?


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube