New World za 9 dni. Czy Amazon odważy się kolejny raz przesunąć premierę?

Dodany przez guru około rok temu
16 8903
New World za 9 dni. Czy Amazon odważy się kolejny raz przesunąć premierę?

Amazon Games już czterokrotnie przekładał premierę New World.

  • Z maja 2020 na sierpień 2020
  • Z sierpnia 2020 na wiosnę 2021
  • Z wiosny 2021 na sierpień 2021
  • Z sierpnia 2021 na wrzesień 2021

Czy firma zdecyduje się na kolejną obsuwę, narażając się na ogromny hejt (nie chcę sobie myśleć, co by się działo na forach lub Reddicie), nawet gdyby te kilka dodatkowych miesięcy zadziałałoby na plus i dało New World jeszcze więcej grywalności?

To oczywiście możliwe, ale raczej coraz mniej prawdopodobne.

Dotychczasowe obsuwy były ogłaszane albo dwa miesiące przed planowaną premierą (gdy chodziło o dłuższą przerwę), albo kilka tygodni przed premierą (tak jak było to ostatnim razem). Tymczasem teraz do debiutu New World zostało już tylko dziewięć dni.

Jeśli do najbliższego wtorku, 21 września (dokładnie tydzień przed wyjściem gry), nie otrzymamy jakiegoś “smutnego” komunikatu od szefostwa Amazonu, to możecie już dzwonić do swoich szefów i rezerwować urlopy, dzięki którym będziecie mogli nawalać w "Nowy Świat" od rana do wieczora. 

Także ostatnie tweety Amazonu nie zapowiadają nagłej zmiany decyzji. Firma wydaje się pewna swojego terminu i “nie może się doczekać przybycia graczy”.

Wpisy z wczoraj:

Tylko, czy sam New World jest na tyle mocny, na tyle grywalny, żeby uciągnąć ten przeogromny hype, który na nim ciąży? Wszyscy widzieliśmy, co działo się podczas Open Bety i jakie mankamenty odkryli gracze.

Pocieszajmy się jednak tym, że żadna gra MMORPG nie była idealna na swoją premierę (pierwszy lepszy przykład to Elder Scrolls Online, który został zmasakrowany przez fanów). Najważniejsze, żeby kolejne patche pojawiały się regularnie, a Amazon Games miało plan na rozwoj gry. Niczego innego nie oczekujemy. 

Przecież nikt nie upatruje w New World "pogromy WoW-a", wróć, "pogromcy FFXIV". Prawda? 


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube