New World zaprasza konsolowców do poufnej bety Aeternum

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
10 1682
New World zaprasza konsolowców do poufnej bety Aeternum

Amazon Games ogłosiło zamknięte beta testy gry New World: Aeternum, które odbędą się od 11 lipca, od godziny 18:00, do 17 lipca, do godziny 18:00, na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Tak, testy aktualizacji przewidziane są tylko dla konsolowców.

Ten dostępny wyłącznie na zaproszenie test cross-play pozwoli graczom konsolowym w Ameryce Północnej i Europie dostosować postać, poeksperymentować z unikalną bronią i odkrywać rozległe, nadprzyrodzone strefy. Gracze będą mieli również okazję wypróbować zawartość gry końcowej. Co jednak oznacza ta cała poufność?

„To poufny test rozgrywki New World: Aeternum na konsolach, a uczestnictwo w tym przedpremierowym teście podlega Umowie o zachowaniu poufności zawartej w sekcji 2.8 naszego Regulaminu. Udział w nim jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na zachowanie ścisłej poufności. Nie możesz w żadnej formie ujawniać zawartości z tego testu rozgrywki. To oznacza zakaz streamowania, publikacji filmów oraz udostępnienia obrazów z przedpremierowej wersji gry. Wszelkie naruszenia poufności będą traktowane bardzo poważnie.”

Wszystko przed premierą New World: Aeternum zaplanowaną na 15 października. Jeśli jesteście zainteresowani testami, to zapraszam tutaj do zapisów. Wszystkie szczegóły dostępne są tutaj.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube