New World zaprasza na ekspedycje międzyświatowe z wyszukiwarką grup

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
11 2607
New World zaprasza na ekspedycje międzyświatowe z wyszukiwarką grup

Ekspedycje w New World będą teraz charakteryzowały się krótszym czasem oczekiwania i jeszcze większą liczbą nagród, gdy 7 lutego uruchomione zostaną międzyświatowe ekspedycje z ulepszonym wyszukiwaniem grup. Amazon zmodyfikowało menu wyszukiwania aktywności oraz systemem dobierania graczy, by poczynić duże kroki ku wizji łatwiej dostępnych trybów instancyjnych.

Po pierwsze odwiedźcie zakładkę „Aktywności” (dawniej „Tryby”) na pasku nawigacyjnym w grze. Znajdziecie tam nowy ekran, na którym zebrane są wszystkie treści instancyjne w New World, co ułatwia do nich dostęp. Podobnie jak w przypadku napadu na posterunek, każdy gracz z dowolnego świata z tego samego regionu może zostać dopasowany z innymi graczami, aby utworzyć nową instancję.

Zanim będzie można dołączyć do kolejki ekspedycji, należy wybrać rolę. Amazon wprowadziło podział na role w grupie wraz z wyszukiwarką grup na bazie lobby, ale były one opcjonalne. Teraz są obowiązkowe, ponieważ ekspedycje zostały zaprojektowane z myślą o klasycznej trójcy DPS/obrońca/uzdrowiciel, a w nowym systemie nie ma lidera grupy, który miałby za zadanie wyegzekwowanie równowagi między tymi rolami. Oznacza to, że każda grupa ekspedycyjna musi składać się z 3 postaci typu DPS, 1 obrońcy i 1 uzdrowiciela.

Gdy już znajdziecie się w ekspedycji, Wasza losowa grupa otrzyma premię 15% do obrażeń, leczenia i maksymalnych PZ, aby nadrobić brak znajomości graczy podczas wspólnej gry. Jeżeli członek grupy wypadnie z niej, nie będzie można wysyłać zaproszeń z trwającej ekspedycji międzyświatowej. Zamiast tego po zakończeniu 3-minutowego czasu oczekiwania na ponowne dołączenie gracza, który wypadł z grupy, system kolejki znajdzie pierwszego dostępnego gracza, aby dopełnić grupę.

Gracze, którzy opuszczą ekspedycję po 10 minutach bez przejścia procesu grupowego głosowania nad porzuceniem, otrzymają karę za dezercję. Kara ta uniemożliwia graczowi ponowne dołączenie do kolejki przez 10 minut (długość ta może ulec zmianie). Nie zapomnijcie o bonusowych nagrodach dziennych, za rolę oraz dla uczestnika na koniec każdej ekspedycji. Każda z nich zostanie dodana do ekwipunku po zakończeniu. Więcej informacji tutaj.


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube