New World znów wyłącza część handlu z powodu kopiowania złota

New world disable trade posts

Aktualizacja - sytuacja została opanowana!

Wydawać by się mogło, że Amazon Games opanowało swoje wesołe rodeo i po takim czasie ma już pełną kontrolę nad New World. Niemniej jak widać, Early Access rządzi się swoimi prawami, więc błędy wciąż mogą występować. Że to nie Early Access, w końcu New World oficjalnie zadebiutował? A to pardon! Mea culpa! Nie wiem dlaczego pomyliłem stan tego MMORPG-a z Early Accessem!

Złośliwości na bok, pora na konkrety. New World zablokowało handel między graczami z powodu kolejnego błędu w grze. Firma podejrzewa, że mogło dojść do kolejnego kopiowania złota w grze, dlatego zdecydowali się na kolejną blokadę, aby przyjrzeć się całości. Amazon nie poinformowało, czy i jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte, gdy okaże się, że ktoś dublował złoto w New World.

Nie wiadomo również co odpowiada za nowy błąd. Zakładając oczywiście, że jest on nowy i wywołany aktualizacjami oraz zmianami w grze. Równie dobrze może okazać się, że problem istniał już dłużej. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Mimo wszystkich tych turbulencji, New World wciąż ma średnio ponad 70 tysięcy graczy, a w porywach jest ich nawet i 120 tysiące. Daleko temu do premierowych 900 tysięcy, ale dzieło Amazon jeszcze się trzyma. Kto wie, może za pół roku lub rok usłyszymy o nim znów, ale w bardziej pozytywnym aspekcie?

Zobacz także

18 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz