New World znowu ma problemy...

Dodany przez guru ponad rok temu
22 7505
New World znowu ma problemy...

Nowy Świat, stare problemy.

“Najlepszy update w historii New World” okazał się być troszeczkę dziurawy, przez co Amazon Games zostało zmuszone opóźnić premierę dwóch najważniejszych nowości. 

Najpierw poinformowano o zawieszeniu Group Findera:

W Group Finder potrzebne są dodatkowe testy skali, aby zapewnić wszystkim płynne działanie tej funkcji. Aktywnie nad tym pracujemy, a gdy tylko będzie gotowy, poinformujemy Cię o nowej dacie premiery.

A wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się, że nowy dungeon/ekspedycja “Pąkle i czarny proch” także nie wystartuje o zapowiadanej porze:

Z przykrością ogłaszamy, że dodatkowe testy ujawniły problem z ekspedycją Barnacles and Black Powder. Zespół ciężko pracuje, aby rozwiązać ten problem, ale oznacza to, że będziemy opóźniać aktywację tej funkcji. Przepraszamy za tę niedogodność, szczególnie w związku z opóźnianiem Group Finder, ponieważ staramy się zapewnić Wam wszystkim najwyższej jakości doświadczenie.

Czyli dwie rzeczy, które miały być sztandarowymi nowościami Letniej Aktualizacji (i głównymi powodami, dlaczego warto wrócić do New World)… zostały opóźnione na czas nieokreślony.

To nie tak miało być, prawda?

 


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube