New World znowu na krawędzi. Przez nowy bug gracze nie otrzymują złota...

Pobrane (2)

Każdy kolejny tydzień, każdy kolejny patch w New World przynosi ze sobą jakieś bugi/exploity niszczące lub utrudniające zabawę. Amazon Games naprawia jeden problem, a w grze pojawia się następny… i tak w kółko.

Podobnie – niestety – jest i tym razem. Aktualizacja 1.0.4 spowodowała spore zamieszanie z tutejszym Auction Housem (czyli Faktorią). 

Okazuje się, że gdy nasz towar zostanie sprzedany w momencie gdy jesteśmy offline, po ponownym zalogowaniu… NIE OTRZYMAMY ZŁOTA.

Jeśli jesteś offline w momencie sprzedaży aukcji, nie otrzymasz złota. Przelogowanie nie da ci złota. Twoje sprzedane zamówienia nadal wyświetlają sprzedane zamówienie, ale nigdy nie otrzymasz środków. Ma to wpływ na wszystkich na każdym serwerze. Przetestowaliśmy to również, aby potwierdzić, że tak się dzieje.

Przetestowaliśmy to wiele razy z wieloma postaciami.

  • Umieść przedmiot na AH za 100g.
  • Wyloguj się i poczekaj, aż twoja postać nie będzie już w świecie.
  • Niech znajomy kupi przedmiot.
  • Zaloguj się ponownie.
  • Zamówienie jest kompletne i nie otrzymujesz złota.

Amazon MUSI to naprawić i musi zrekompensować wszystkim poszkodowanym graczom. To jest absurdalne.

Forum gry jest rozgrzane do czerwoności, a temat na Reddicie ma już 1500+ komentarzy.

Amazon Games bada już sytuację i mamy nadzieję, że szybko załatwi problem. Bo w tym przypadku mówimy o tysiącach poszkodowanych, którzy nie otrzymali zapłaty za swój ciężko wyfarmiony/zdobyty towar.

Słabo to wygląda, szczególnie że na niektórych serwerach New World panuje już deflacja (“w trakcie deflacji ceny spadają, zamiast rosnąć i za te same pieniądze jesteśmy w stanie kupić więcej”) spowodowana niedawnymi problemami z kopiowaniem złota.


To teraz obstawiamy: jaki bug przyniesie patch 1.0.5?

Zobacz także

62 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz