Nexon zamierza odbanować część "hackerów" z Combat Arms

Dodany przez guru ponad 7 lat temu
6 4236
Nexon zamierza odbanować część "hackerów" z Combat Arms

Populacja Combat Arms musi być naprawdę bardzo niska, jeśli Nexon zamierza odpuścić winy części hackerów. Nie mieści się w głowie, że ludzie, przez których CA zyskał miano „najbardziej cziterskiego MMOFPS-a na rynku”, mogą odzyskać swoje dawne postacie.

Planowany jest wielki przegląd wszystkich zawieszonych graczy Combat Arms. Dotyczy to nie tylko wallhackowania, ale również innych rzeczy niezgodnych z regulaminem gry: powerlevelingu, glitchingu, scammingu, obrażania innych graczy, nadużywnia (voice) czatu, a nawet sprzedaży lub kupna kont. Nie ma wątpliwości, że spory procent tych osób zostanie odbanowany. 

We have decided to review past account suspensions based on our new rule set and to remove the account suspension if the suspension did not line up with our new rule set or was in a grey area.

Niby każdy zasługuje na drugą szansę, ale może lepiej nie kusić losu i „nie wpuszczać lisa do kurnika”. Nie wiadomo przecież, czy dany osobnik rzeczywiście zmienił się w lepszego człowieka? A jeśli nie…

Szczegóły TUTAJ


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube