Skyforge startuje o 16:00 czasu polskiego!

Dodany przez guru prawie 9 lat temu
70 29213
Skyforge startuje o 16:00 czasu polskiego!

 

UPDATE: Start przesunięto na 16:00 czasu polskiego!

Open Beta preparation maintenance has been extended by one hour to address some last minute server issues. We now expect to have the servers online at 7:00am PDT (4:00pm CEST).

Przyszedł czas na najgorętszego MMORPG’a ostatnich miesiący, która ma w sobie pewne znamiona next-gena: od ponadprzeciętnej grafiki, interesującego uniwersum gry, ciekawie skonstruowanych klas postaci, po dynamiczną walkę.

Wszystko to znajdziecie dzisiaj w Skyforge. Dokładnie o 15:00 czasu polskiego rusza Open Beta – oczywiście darmowa (jest to gra Free2Play) i otwarta dla wszystkich.

Skyforge zrobiły osoby, które dawno temu stworzyły Allods’a Online, dlatego też fantasy miesza się tutaj z science-fiction, steampunkiem i teraźniejszością. Gierka posiada aż 13 klas postaci (część będzie dostępna od początku, część będziemy musieli odblokować): Cryomancera, Paladyna, Lightbindera, Archera, Berserkera, Kinetica, Necromancera, Slayera, Gunnera, Warlocka, Monka, Alchemista i Knight'a. Nie ma gender-locka!

Kto jeszcze nie pobrał klienta, albo się nie zarejestrował – marsz TUTAJ. A osoby, które szukają ekipy do grania, niech odwiedzą nasze forum, gdzie zbiera się spora grupka. 

 

Kolega Radwojt streamuje start Skyforge. Zapraszamy!


70 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube