Nie będzie Guild Wars 2 Classic i Guild Wars 2 Hardcore

Dodany przez guru 4 miesiące temu
8 2235
Nie będzie Guild Wars 2 Classic i Guild Wars 2 Hardcore

Niee będzie. Na pewnie nie w bliskiej przyszłości.

Panowie z ArenaNet – podczas wywiadu dla Wccftech – zostali zapytani o obecne trendy na rynku MMORPG (redaktorzy mieli pewnie na myśli World of Warcraft) i to, czym planują serwery tudzież wersję klasyczną lub wersję hardkorową dla swojej gry.

Nie planują. To znaczy GW2 Classic i GW2 Hardcore to ciekawe pomysły, ale nie jest to żaden priorytet dla zespołu, który na razie skupia się na przyszłych aktualizacjach oraz przyszłych rozszerzeniach (jedno zaplanowane na 2025, a kolejne na 2026 rok).

Rośnie zainteresowanie alternatywnymi trybami, takimi jak serwery hardkorowe , serwery klasyczne itp., w gatunku MMORPG. Czy planujecie zaoferować coś takiego?

To ciekawy pomysł, ale nie jest to dla nas priorytet. Pogoń za trendami jest z natury ryzykowna i może potencjalnie zniechęcić Twoich obecnych fanów, jeśli pójdzie źle. Z tego, co zaobserwowaliśmy w branży przez ostatnie kilka lat, zwykle nie kończy się to sukcesem. Na razie skupiamy się na obsłudze naszej obecnej społeczności i uczynieniu Guild Wars 2 najlepszą możliwą grą.

Amen.

 


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube