Nie będzie następcy Need For Speed World. Długo wyczekiwany World of Speed właśnie umarł

2016 12 19 122750

To jest wręcz nie pojęte, jak My.com zmarnowało szansę na sukces, WIELKI SUKCES. Zamknięcie Need For Speed World oraz brak innych konkurentów sprawiły, że World of Speed miał wolną od jakichkolwiek przeszkód drogę na szczyt. Mogło bez problemów zasiąść na fotelu lidera monopolisty wyścigowych MMO i rządzić z tego miejsca przez wiele kolejnych lat.

Nic z tego.

Już przeciągająca się w nieskończoność Closed Beta - albo raczej jej zapowiedź -  była pierwszą oznaką problemów. Doszły do tego zawirowania z producentami, a potem negatywny feedback testerów gry. Efekt? World of Speed zostało „delayed indefinitely”, a forum gry przeszło w stan Read Only (nie można tworzyć tematów i postów). Nie wspominając o tym, że od kilku miesięcy forum nie jest odwiedzane przez twórców gry.

But at the moment difficult to talk about the timing of the next stages of testing, so it was decided to move the game forum and community reading mode.-This means that You can't post or create new topics.

Miał być następca NFS World, ale go nie będzie. Trzeba czekać na koreańskie Need For Speed EDGE albo dalej grać w The Crew

Zobacz także

16 komentarzy