Nie tylko zmiennokształtność — tropienie również zawita do Albion Online

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
1 1740
Nie tylko zmiennokształtność — tropienie również zawita do Albion Online

Guru pisał ostatnio, że do Albion Online zawita nowy rodzaj broni, Kostury Zmiennokształtnych. To jednak nie jest jedyna atrakcja, jaką deweloperzy przygotowali. W ramach kolejnej, dużej aktualizacji, do gry zawita nowa aktywność – tropienie.

Otrzymacie wyzwanie, polegające na poszukiwaniu i ściganiu celu w otwartym świecie (nie chodzi o PvP). Musicie wytworzyć Zestaw do Tropienia, który umożliwia interakcję ze śladami. Czytanie śladów ujawnia lokalizację, w której można szukać kolejnych śladów - może znajdować się w tym samym lub innym regionie. Możecie znaleźć kolejne ślady, ostateczny cel lub inne losowe zdarzenia. Co jednak istotne, każdy krok tropienia ma swoje ograniczenia czasowe!

Warto zaznaczyć, że zabranie ze sobą zbyt wielu graczy może spłoszyć cel, co wymusza dalszy pościg za nim. Jako że tylko łowcy wiedzą, gdzie znajduje się cel, nie jest możliwe zbieranie się dużych grup w celu rywalizacji o niego. Początkowo będzie można śledzić i walczyć z rzadkimi stworzeniami, odpowiadającymi postaciom broni Zmiennokształtnych. Albion Online będzie sukcesywnie dodawało kolejne istoty, dostępne w ramach tropienia. Póki co będzie można zdobyć z tej aktywności artefakty, czy składniki alchemiczne.

Więcej szczegółów w filmiku poniżej. I nie, póki co nadal ani słowa o europejskich serwerach.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube