Nie uwierzycie, ile osób zgarnęło darmowego Mirage: Arcane Warfare

Dodany przez guru około 5 lat temu
9 4246
Nie uwierzycie, ile osób zgarnęło darmowego Mirage: Arcane Warfare

Nie od dziś wiadomo, że darmowe rzeczy cieszą się ogromną popularnością. Tak było z Mirage: Arcane Warfare, który w ubiegłym tygodniu – tylko przez 24 godziny – został udostępniony całkowicie bezpłatnie. Wystarczyło przypisać egzemplarz gry do swojego konta STEAM, a potem cieszyć się kolejną pozycją w Bibliotece.

Przed „promocją” liczba posiadaczy Arcane Warfare oscylowała wokół 14 tysięcy. Potem jednak zdarzyło się, co się zdarzyło. Ludzie rzucili się na nową grę twórców Chivalry jak <naprawdę nie chcę użyć tego słowa>. Efekt? Mirage: Arcane Warfare jest już w rękach 1,1 mln osób.

„Miło nam ogłosić, że odnieśliśmy sukces. Liczba graczy jest dużo większa niż początkowo zakładaliśmy. Populacja wygląda na bardzo „zdrową””

Mirage: Arcane Warfare powrócił już do modelu Buy-To-Play, jednak zamiast starej ceny (27 euro) zapłacimy tylko 10 euro. To permanentna obniżka, która będzie obowiązywała, dopóki dopóty Mirage nie przejdzie na całkowite F2P. Może stanie się to jeszcze w tym roku, może w 2018, a może nigdy. 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube