Nie zobaczycie drugiego sezonu Arcane w tym roku

Dodany przez PefriX ponad rok temu
8 1852
Nie zobaczycie drugiego sezonu Arcane w tym roku

Nie ma znaczenia, czy jesteście fanami League of Legends czy raczej gardzicie grą Riot Games. Ich animacja oparta na uniwersum Runeterra warta jest uwagi. Arcane zawojowało Netflixa i z miejsca podbiło listy przebojów. Nic więc dziwnego, że ludzie wyczekują sezonu drugiego, który został zapowiedziany przez twórców.

Zaznaczono wtedy, że kolejne odcinki nie pojawią się w 2022 roku, więc oczekiwano kontynuacji w roku 2023. Niestety, tak nie będzie – szef Riot Games wprost poinformował, że drugi sezon Arcane nie pojawi się w tym roku. Nie zaznaczył przy tym, kiedy animacja wróci do nas, więc wszystko jest możliwe. Powodem takiej sytuacji jest chęć dopracowania projektu, aby był najwyższej próby i nie odstawał względem tego, co oferował oryginał.

Przypominam, że pierwszy sezon Arcane tworzony był przez sześć lat. Drugi sezon nie powstawał w tym samym czasie i Riot Games w zasadzie nie przygotowywało się do niego. Jak sami twierdzą, nie byli pewni, czy serial animowany odniesie sukces, więc nie chcieli marnować czasu i środków. Dopiero po jego debiucie zaczęto prace nad kontynuacją.

Jeśli więc czekacie na drugi sezon Arcane to uzbrójcie się w cierpliwość, ponieważ najwcześniej ujrzycie go w 2024 roku.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube