Nie żyje "Wallander" - wybitny gracz i legenda polskiego Metina2!

Dodany przez guru około 2 lata temu
26 66017
Nie żyje "Wallander" - wybitny gracz i legenda polskiego Metina2!

Jeszcze nie otrząsnęliśmy się po śmierci “Reckfula”, a już spadła na nas kolejna druzgocąca informacja.

Nie żyje Jarosław Bogacz, znany w internecie jako “Wallander” lub “Wallander4Ever” – legenda polskiej sceny Metin2, wybitny gracz, znany YouTuber, a także popularyzator całej gry. To właśnie dzięki niemu (i jego filmikom) wielu Polaków poznało i zakochało się w Metinie2.

“Wallander” był totalnym przeciwieństwem stereotypowego Metinowca. Pogodny, profesjonalny, bardzo kulturalny człowiek, który zrobił wiele dobrego dla polskiej społeczności.

Nic dziwnego, że z całego kraju płyną kondolencje i podziękowania za jego niezaprzeczalne zasługi. 


"[*] Wallander pamiętaj, że będziemy o tobie zawsze pamiętać, to dzięki tobie wiele osób zaczęło grać w tę grę, nie znam i niestety nie będzie mi dane ciebie poznać, ale wiem że wielu mogłoby brać z ciebie przykład a twoja osoba wnosiła wiele dobrego na polskiej scenie Metina, oczekuj nas w królestwie nieba [*]"

"Byłeś ikoną kultury i manier w metinie, której tak bardzo teraz brakuje... Dziękujemy Ci za to, że dałeś nam się poznać z jak najlepszej strony... Spoczywaj w pokoju wojowniku [x]..."

"(*) spotkamy się na polance wojowniku. Niech Ci 1000 szamanek tańczy. Spoczywaj wojowniku"

Okoliczności śmierci Jarosława nie są znane. Wspomniano jedynie o 24-letnim mężczyźnie, który wypadł z 16. piętra wieżowca w Rzeszowie. Wypadek? Samobójstwo? To delikatna sprawa i naprawdę nie mamy prawa tego tutaj roztrząsać. 

Wyrazy współczucia dla rodziny… oraz wszystkich fanów Metina2 w Polsce, którzy stracili bardzo ważną personę.

Spoczywaj w spokoju Jarek!


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube