Niedługo stworzycie Przebudzone i Legendarne przedmioty w Albion Online

Dodany przez PefriX około 2 miesiące temu
5 2016
Niedługo stworzycie Przebudzone i Legendarne przedmioty w Albion Online

Nie, nadal ani słowa o europejskich serwerach w Albion Online. Za to wiemy co nieco o przebudzonych i legendarnych przedmiotach. Tworzenie Legendarnych przedmiotów będzie stanowiło dwustopniowy proces. Najpierw przedmiot musi zostać przebudzony, a następnie, po całym procesie, może on zyskać status legendarnego.

Przebudzone bronie pojawią się w następnej aktualizacji zawartości Albionu. Broń musi mieć Nieskazitelny Stopień Zaklęcia, zanim będzie można ją przebudzić. Przebudzone bronie mogą zdobywać punkty dostrojenia z walki PvE. Te punkty mogą być rolowane, aby dodać bronim dodatkowe lub ulepszone cechy. Takie modyfikacje obciążają broń, zwiększając koszt dalszych zmian.

Gracze mogą w ten sposób wytwarzać bronie o unikalnych cechach, z rosnącym kosztem modyfikacji, który stanowi motywację do tworzenia szerokiej gamy różnych połączeń cech. Gdy bronie zyskują dodatkowe cechy, rośnie ich Legendarny Współczynnik. Zwiększa on szanse, że w chwili śmierci przedmiot zostanie zagubiony, a nie zniszczony. Zagubione przedmioty mogą powrócić do gry jako łupy, z połączonym imieniem swojego twórcy. Następnie, mogą one być dostrajane dalej — kolejni gracze mogą dodawać swoje imię do ich historii.

Dalsza aktualizacja zawartości wprowadzi możliwość ulepszania tych przedmiotów do statusu legendarnego. Będą do tego potrzebne ekstremalnie rzadkie surowce, ale przedmioty będą potężne na swój unikalny sposób oraz znane i szanowane w całym Albion Online. Nie będą bowiem zaprojektowane z góry, ponieważ będą w pełni tworzone przez graczy.

Więcej informacji w filmiku poniżej.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube