Niesamowity gracz Elder Scrolls Online. Wyfarmił wszystkie przedmioty w grze

Dodany przez guru ponad rok temu
42 5069
Niesamowity gracz Elder Scrolls Online. Wyfarmił wszystkie przedmioty w grze

Chcecie poznać największego “kolekcjonera” Elder Scrolls Online? Proszę bardzo.

Oto gracz o nicku “ch3m_gaming”, który jest prawdopodobnie pierwszą osobą w historii Elder Scrolls Online (nikt nie prowadzi tego typu rankingów), który zdobył wszystkie części ekwipunku wszystkich setów dostępnych w grze.

W sumie… 7844 części.

Żebyście dobrze zrozumieli. W ESO istnieją setki zestawów (każdy z nich dzieli się na hełm, zbroję, rękawice, spodnie, naramienniki, pierścienie, naszyjniki, pasy, bronie), które można zdobyć na różne sposoby: dungeonach, w rajdach, w aktywnościach z otwartego świata, z PvP, z craftingu, z archeologii, z Aren itd.

“ch3m_gaming” wyfarmił je wszystkie – zajęło mu to tylko 15 miesięcy.

Cały ten wyczyn nie byłby jednak możliwy bez dwóch rzeczy:

1. Collections System – specjalnej funkcji pozwalającej przypisać dany przedmiot do postaci, bez konieczności posiadania go później w ekwipunku lub stashu (przedmiot możemy zniszczyć, aby potem odtworzyć go, jeśli tylko posiadamy odpowiednio dużo materiałów rzemieślniczych).

2. Nowy system łupów – pod koniec 2020 roku Elder Scrolls Online zrezygnowało z RNG, dzięki czemu zabijając bossa, otrzymywaliśmy przedmiot, którego nie mieliśmy akurat w swojej kolekcji.

Ale i tak wielkie gratulacje dla naszego bohatera, bo jest to naprawdę niesamowity wyczyn, który wymagał tysięcy godzin poświęcenia.

***

PS A jutro “ch3m_gaming” wraca do farmienia, bo do ESO wchodzi dodatek “High Isle" z kolejnymi setkami przedmiotów do zdobycia. 


42 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube