Niesamowity wyczyn w WoW-ie, gdzie trójka graczy zabiła wielkiego Argusa

Argus

Nieodłączną częścią naszego portalu są newsy o niesamowitych wyczynach równie niesamowitych graczy MMORPG. Czy to w Guild Wars 2, czy to w Final Fantasy XIV, czy to – jak w tym przypadku – World of Warcraft. 

No właśnie, zatrzyjmy się na chwilę w świecie Azeroth, gdzie trójka śmiałków pokonała jednego z najtrudniejszych bossów w całej grze – Argus (The Unmaker).

Trójka!!!

Ludzie nadal mają problemy z zabiciem go w pełnym rajdowym składzie, a tu proszę – wystarczyła trójka maniaków (w składzie jeden Paladyn, Hunter, Warlock), żeby przejść do historii gry, a przy okazji zyskać uznanie całej… no prawie całej społeczności World of Warcraft (w komentarzach pod filmem znajdziecie trochę zarzutów o "klikanie"). 

Argus jest finałowym bossem w rajdzie Antorus The Burning Throne. Pewnie pamiętacie ubiegłoroczne „męczarnie” wielu uznanych gildii, którzy przez kilkanaście dni nie mogli znaleźć sposobu na tego szefuncia. Pojawiły się też głosy, że zabicie go jest „matematycznie niemożliwe”, chociaż tego akurat nie można porównywać jednen do jednego, bo akcja działa się na poziomie Mythic. 

Poniżej znajdziecie przyśpieszony przebieg walki (materiał trwa 17 minut, ale sama potyczka przebiegała o wiele dłużej). 

Najlepsi gracze WoW-a w akcji. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak wielkiego doświadczenia trzeba, żeby czegoś takiego dokonać.

Zobacz także

20 komentarzy