Nilah będzie nową postacią w League of Legends

Dodany przez PefriX prawie 2 lata temu
3 2084
Nilah będzie nową postacią w League of Legends

Riot Games zaprezentowało nową postać, która trafi do League of Legends w patchu 12.13. Nilah wygląda niepozornie, jest cały czas radosna i śmieje się ze wszystkiego. Co ciekawe, ma ku temu naprawdę dobry powód:

„Nilah jest ascetyczną wojowniczką z odległej krainy, która poszukuje najbardziej śmiercionośnych i tytanicznych przeciwników, aby rzucić im wyzwanie i ich pokonać. Swoją potęgę posiadła dzięki pojedynkowi z długo więzionym demonem radości, a jedyną emocją, jaka jej pozostała, jest nieprzerwane świętowanie. Zapłaciła więc niewielką cenę za ogromną siłę, którą teraz dysponuje. Nilah koncentruje płynną postać demona w ostrzu o niezrównanej mocy, aby bronić świat przed dawno zapomnianymi, starożytnymi zagrożeniami.”

Domyślam się jednak, że historia postaci interesuje jedynie nielicznych, więc przejdźmy do jej umiejętności:

Umiejętność bierna — Idealna Synergia 

Nilah wzmacnia posiadane przez pobliskich sojuszników umiejętności leczenia i osłaniania tarczą. Sojusznicy, którzy wyleczą lub osłonią tarczą Nilah, sami uzyskają dodatkowe leczenie lub tarczę. Gdy sojuszniczy bohaterowie leczą się lub osłaniają tarczą w pobliżu Nilah, ona sama zapewnia sobie dodatkowe leczenie lub tarczę.

Jeśli Nilah trafi wrogiego stwora jako ostatnia, ona sama i najbliższy bohater sojusznik zyskują zwykłą ilość wspólnego doświadczenia plus połowę doświadczenia, które w innym przypadku zostałoby stracone podczas dzielenia się.

Q — Bezkształtne Ostrze

Użycie: Bezkształtne Ostrze Nilah uderza wzdłuż linii, zadając obrażenia wszystkim trafionym wrogom. Trafienie wroga na krótko zwiększa zasięg i prędkość ataku Nilah oraz wzmacnia jej ataki podstawowe, dzięki czemu tworzą stożek i zadają dodatkowe obrażenia.

Biernie: Obrażenia od ataków i umiejętności zadawane bohaterom ignorują częściowo ich pancerz, a Nilah leczy się o część zadanych obrażeń. Ten efekt skaluje się na podstawie szansy na trafienie krytyczne i przekształca każdą nadwyżkę leczenia w tarczę.

W — Całun Radości

Nilah otacza się Całunem Radości, dzięki któremu na krótko zyskuje prędkość ruchu, redukcję odnoszonych obrażeń magicznych oraz unika wszystkich obrażeń od ataków.

Dotknięcie sojusznika również ukrywa go w całunie, zapewniając mu takie same korzyści przez czas krótszy o połowę.

E — Strumień Powietrzny

Strumień Powietrzny pozwala Nilah doskoczyć do wybranej jednostki, pokonując za każdym razem określoną odległość i zadając obrażenia wszystkim wrogom, których spotka na swojej drodze. Nilah może przechowywać do 2 ładunków Strumienia Powietrznego jednocześnie.

Podczas działania Strumienia Powietrznego Nilah może użyć Bezkształtnego Ostrza (Q), aby wywołać falę na swojej drodze, zadając obrażenia po krótkim opóźnieniu i zapewniając Bezkształtnemu Ostrzu wzmocniony efekt ataków podstawowych.

R — Apoteoza

Nilah uwalnia przypływ mocy, smagając swoim biczem otaczający ją obszar, a kulminacyjny wybuch wciąga wrogów w centrum tego obszaru.

Apoteoza leczy Nilah o część zadanych obrażeń, przekształcając każdą nadwyżkę leczenia w tarczę. Ten efekt skaluje się na podstawie szansy na trafienie krytyczne i dotyczy też pobliskich sojuszników.

Riot Games znów ma tempo, jeśli chodzi o kolejnych bohaterów – w grze jest ich już 160!


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube