Nowa aktualizacja, nowe błędy w Nowym Świecie – znikające przedmioty w New World

Dodany przez PefriX ponad rok temu
21 2393
Nowa aktualizacja, nowe błędy w Nowym Świecie – znikające przedmioty w New World

Niespodzianka! Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji błędów w New World! To nie tak, że aktualizacja wprowadzająca system sezonowy i battle pass była przesuwana kilkukrotnie, aby uniknąć problemów. A ostatecznie i tak nie obyło się bez nich. Cóż tym razem dolega MMORPG-owi od Amazon? Najnowszą plagą trawiącą graczy są znikające przedmioty.

Niektóre osoby zalogowały się do New World i odkryły, że ich postać jest nagusieńka. Znikł cały założony sprzęt, a ostały się jedynie rzeczy związane z profesjami. Co więcej, takie postacie są również często przeciążone i nie, zagubiony ekwipunek nie znalazł się magicznym sposobem w ekwipunku. Zwyczajnie wyparował, a postać z kolei zachowuje się, jakby schowała wszystko w jukach i nie może się sprawnie poruszać z przeciążenia.

Amazon obiecało szybkiego fixa tego problemu, ale minęło już ponad 10 godzin, a część graczy nadal nie może grać. Ich postacie są gołe i (nie)wesołe, podczas gdy reszta społeczności New World radośnie korzysta z battle passa, wbijając kolejne poziomy. Ciekawe, czy pojawi się jakaś forma rekompensaty.

Całość znajdziecie w tym wątku.


21 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube