Nowa bohaterka, nowa broń, nowy crafting – nowy sezon w Apex Legends!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
5 2990
Nowa bohaterka, nowa broń, nowy crafting – nowy sezon w Apex Legends!

Respawn zapowiedziało garść nowości, które trafią do Apex Legends wraz z nowym sezonem. Szósty sezon wystartuje 18 sierpnia i wtedy gracze będą mogli pograć nową postacią oraz skorzystać z nowej broni. Pojawi się również sezonowa przepustka bojowa oraz kilka innych atrakcji.

Nową postacią będzie Rampart, która opisywana jest, jako specjalistka od moddowania/modyfikowania. Wyposażona w specjalną broń, którą nazywa Sheilą, będzie mogła… nie wiadomo jeszcze co. Deweloperzy milczą na temat umiejętności postaci, wiemy jedynie, że Rampart w jakiś sposób będzie modyfikowała, a raczej dostosowywała sprzęt pod własne preferencje. Możemy jedynie zgadywać co to dokładnie oznacza lub poczekać na konkretniejszą prezentację.

W nowym sezonie Apex Legends doda również nowy, energetyczny karabin SMG o nazwie Volt. Gracze Titanfall 2 powinni być z nim zaznajomieni. Poza tym, do gry trafi nowy system craftingu. Respawn milczy na temat jego działania, ale wiemy, że podczas grania na mapie znajdziemy materiały, których użyjemy do wytworzenia podczas meczu nowego sprzętu.

Nowy sezon trafi do Apex Legends 18 sierpnia i będzie nazywał się Boosted. Teraz pozostaje czekać na konkrety na jego temat.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube