Nowa era World of Warcraft rusza w sierpniu – data premiery The War Within

Dodany przez PefriX 9 dni temu
29 5313
Nowa era World of Warcraft rusza w sierpniu – data premiery The War Within

Szybko. Naprawdę szybko Blizzard wypuszcza kolejne rozszerzenie do World of Warcraft. Dragonflight ledwo rozwinęło skrzydła i polatało z nami ledwo półtorej roku, a tu na horyzoncie widać następny dodatek, będący równocześnie wejściem do The Worldsoul Saga. Chyba nikt nie spodziewał się, że The War Within zadebiutuje przed jesienią, a jednak – 26 sierpnia (u nas między 26 a 27 sierpnia o godzinie 00:00) World of Warcraft zostanie rozbudowane!

Oczywiście, jeśli rzucicie w Blizzarda pieniędzmi, to zagracie wcześniej. Szybszy dostęp do najnowszego rozszerzenia rozpocznie się 22 sierpnia. Czego spodziewać się po The War Within? Nowych dungeonów, rajdów, delves (szybka aktywność PvE dla solo graczy i nie tylko), bohaterskich talentów, warbands (współdzielenie rzeczy między postaciami na koncie), sprzymierzonej rasy Earthen, czterech nowych stref i wiele więcej.

26 sierpnia oficjalnie wystartuje The War Within, ale Blizzard nie zdradził jeszcze, kiedy ruszy pre-patch do tego dodatku. World of Warcraft na ten moment bawi się w Mists of Pandaria Remix, które potrwa do 19 sierpnia. Czyżby wprowadzenie do rozszerzenia pojawiło się w lipcu? A może na początku sierpnia? Czas pokaże! Wiemy natomiast, że 1 sezon wystartuje 10 września.

Tegoroczne lato będzie gorące dla TOP-ki gatunku. Final Fantasy XIV Dawntrail wystartuje 2 lipca, Guild Wars 2 Janthir Wilds z kolei 20 sierpnia, a World of Warcraft The War Within 26 sierpnia. W czerwcu z kolei ruszyło The Elder Scrolls Online Gold Road!


29 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube