Nowa klasa Blade & Soul zapowiedziana w Europie! Nie, nie atakuje deską do prasowania!

180516 bs new class news header

Niestety, tym samym nie potwierdziły się przypuszczenia jednego z naszych użytkowników. Zacytuję GBURÓ.:

„Pewnie wściekły Pan domu na@#$%^&*()!cy deską do prasowania”

NCsoft nie kazał nam długo czekać na potwierdzenie, że jeszcze w tym roku nowa klasa (o której pisał guru tutaj) pojawi się na europejskich serwerach Blade & Soul. Nie ujawniono jeszcze nazwy (w Korei nazywać się ma Tusa), ale wiemy, że otrzymamy tanka, dzierżącego dwuręczny miecz (greatsword). Opierać się będzie na brutalnej sile. Co ciekawe, aktywacja niektórych zdolności będzie wymagała poświęcenia pewnej ilości HP postaci.

W ten sposób nasz tank będzie mógł zadawać potężne obrażenia, przy czym będzie musiał liczyć się z ich kosztem. Nowa klasa otrzyma również umiejętności pozwalające zyskać niewrażliwość na efekty kontroli tłumu. Dostanie również dwa tryby walki: „berserk” oraz „belief” dla ataków na średnim zasięgu. Szczegóły poznamy z czasem.

Co jeszcze zaplanowano na rok 2018 w Blade & Soul?

  • Kontynuację fabuły, czyli Akt 9
  • Nowe rajdy dla dwunastu graczy, które zaoferują wymagających przeciwników
  • Heroiczne dungeony dla samotnych wilków oraz sześcioosobowych grup – w Circle of Sundering powalczymy z Master Hongiem
  • Nowy system ulepszania legendarnego ekwipunku – ma zaoferować sporo możliwości
  • Kolejne, piękne przedmioty kosmetyczne oraz potężny ekwipunek
  • Łowienie ryb oraz ulepszanie istniejących systemów

Po 2018 roku możemy spodziewać się oficjalnego przejścia gry z Unreal Engine 3 na Unreal Engine 4 o czym zresztą pisałem tutaj. Przy okazji MMO Culture wyłapało coś nowego. Blade & Soul otrzyma system rozwoju klas postaci.

Aktualnie dostępne klasy postaci będą mogły awansować na wyższy poziom. Przykładowo Warlock ewoluuję w „Distortionist”.  Niestety, nie wiadomo kiedy ta opcja pojawi się w Europie oraz jak dokładnie będzie działała.

Zobacz także

10 komentarzy