Nowa klasa i “Siostry Parvosa” od dzisiaj w Warframe

Dodany przez guru ponad rok temu
2 2889
Nowa klasa i “Siostry Parvosa” od dzisiaj w Warframe

Dawno nie pisaliśmy o Warframe, tymczasem jeszcze dziś wieczorem (około 20:00 czasu polskiego) do gry wchodzi duża aktualizacja.

“Siostry Parvosa” to bezwzględne zabójczyni - wspierane przez brutalne Ogary - są najnowszym rozdziałem agresywnej ekspansji Corpus i muszą zostać powstrzymane za wszelką cenę. Nie będzie to łatwe, Tenno. Siostry Parvosa posiadają zwiększoną siłę i umiejętności, oraz wyposażone są w najnowszą technologię uzbrojenia Corpus.

Siostry będą działać jako nasze osobiste antagonistki i pojawią się, gdy osiągniemy odpowiednią rangę i wykonamy odpowiednie misje.

Co jeszcze? Nowe bronie, nowe zbroje, nowe sztuczki (emotki), zmiany w systemie Towarzyszy, całkowity Rebalans Broni Białej, a na deser nowiutka postać – Yareli.

Yareli to urocza Warframe, która korzysta z niszczycielskiej mocy morza.

 

  • MORSKIE SIDŁA: Stwórz trzy kule wody, które podążają za przeciwnikami i rosną przy kontakcie, jednocześnie unieruchamiając ofiarę i zadając obrażenia.
  • MERULINA: Przyzwij Merulinę, stworzenie morskich fal i inspirację dla K-Drive. Merulina ochrania Yareli przejmując znaczną część otrzymywanych przez nią obrażeń.
  • WODNE OSTRZA: Przedzieraj się przez wrogów używając trzech wirujących, wodnych ostrzy.
  • PRZYPŁYW: Wciągnij wrogów w miażdżący wir, a następnie rozrzuć ich solidnym tryśnięciem wody. Każdy przeciwnik złapany przez wir zwiększa obrażenia wybuchu.
  • PASYWNA: Yareli zyskuje 100% Szansy Obr. Kryt broni bocznej, kiedy jest w ruchu przez przynajmniej 1.5s.

(jak każdą postać w grze, można ją kupić za real kasę lub wyfarmić za surowce z gry)

Szczegóły aktualizacji TUTAJ.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube