Nowa mapa PvP pojawi się w Guild Wars 2 za tydzień!

0ac13pvp auricspan

Wiem, że praktycznie cała społeczność Guild Wars 2 czeka na koniec sierpnia, kiedy to ArenaNet będzie miało wielkie ogłoszenia związane z tym MMORPG-iem. Nie wiadomo, co deweloperzy szykują, ale pewne jest, że będzie się działo. Zatem, jako przedsmak, otrzymamy już niedługo nową mapę do trybu PvP.

Auric Span, bo tak będzie się nazywało pole bitwy, zadebiutuje 13 sierpnia w Guild Wars 2. Mapa będzie dedykowana trybowi 2vs2 na zasadach Elimination challenge – w formacie best of three. Warto odnotować, że jeśli będziemy cały czas związani walką, a potyczka potrwa dłużej niż 2 minuty, wtedy leczenie oraz stealth zostaną wyłączone. Dodatkowo, na polu bitwy zaczną „występować” obrażenia AoE, raniące wszystkich graczy. Nie ma zatem mowy o przedłużaniu zabawy.

Ach, przy okazji poinformowano o nazwie nowego zestawu broni do PvP – o głosowaniu pisałem Wam już jakiś czas temu. Zatem nie przedłużając, do zdobycia będą „Mist Lord’s Weapons”, poprzez branie udziału w „strukturyzowanej” walce pomiędzy graczami (sPvP) w Guiild Wars 2.

Zobacz także

7 komentarzy