Nowa rasa i klasa w Lineage 2, która raczej wam się nie spodoba

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
14 11857
Nowa rasa i klasa w Lineage 2, która raczej wam się nie spodoba

Mamy dla was dobrą i złą informację dotyczącą Lineage 2 Essence.

Dobra jest taka, że już niedługo Lineage 2 Essence powiększy się o nową rasę i klasę.

Zła jest taka, że ta nowa rasa/klasa raczej nie przypadnie do gustu fanom L2. Szczególnie tym, którzy pamiętają stare-złote czasy gierki, kiedy Lineage 2 był jeszcze uznawany za najlepszego MMORPG w historii.

Ale do rzeczy. 28 października południowokoreańska wersja gry powiększy się o nowy dodatek, w tym również o nową rasę – Sylph.

Sylph(s) wyglądają jak dzieciaki, przepraszam, nastolatkowie, co w porównaniu z takimi Orkami czy Elfami prezentuje się trochę komicznie. Ale co kto woli. Wiadomo przecież, w jakich postaciach gustują Azjaci, bo to przecież pod nich jest robiony taki content.  

Grając Sylhem, będziemy skazani tylko na jedną ścieżkę rozwoju. Przygodę rozpoczniemy jako Silphit, potem awansujemy na Sylph Gunnera, Sylph Huntera i Sylph Blastera. Mówiąc ogólnie będziemy mogli zostać “gunfighterami”, uzbrojonymi w pistolety, strzelby i blastery.

NCSoft twierdzi, że będzie to najbardziej dynamiczna postać w grze. Dowód poniżej (gameplay od 2:40).

***

Do naszej wersji Lineage 2 Essence Sylph (wraz z całą zawartością) przybędzie 27 stycznia 2021  roku. Taka informacja padła dzisiaj na oficjalnym profilu Facebook.


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube