Nowe odmienione Diablo Immortal. Tak wygląda obecna wersja gry!

Diabloooooo

Na to czekaliśmy, więc od razu przejdźmy do rzeczy.

Chińska strona Diablo Immortal (pewnie w ramach rozpoczynających się targów ChinaJoy 2020) została zaktualizowana o nowiutkie (lub wzbogacone o pewne elementy) materiały z gry.

Po raz pierwszy – od ubiegłorocznego BlizzConu – możemy zobaczyć, jak tu i teraz wygląda hejtowane, ale również bardzo wyczekiwane Diablo Immortal.

A Diablo Immortal, jakby ktoś był tego świadomy, to Diablo MMORPG. Polska witryna gry pisze o “mobilnej, fabularnej grze akcji typu MMO (MMOARPG)”, ale Chińczycy nazywają Diablo Immortal troszkę innymi słowami.

Massively Multiplayer Mobile Online Game.


Nowe screenshoty:

Nowe (odświeżone) modele postaci:

Nowe animacje przy wyborze bohatera:

Leciutko odświeżony interfejs:

Trailer: 

Próbka gameplay'a:


No i jak wam się podoba wspólne dzieło Blizzard Entertainment oraz NetEase? Chyba jest nieźle. Zawsze było. Przecież początkowy hejting nie był skierowany w wygląd Diablo Immortal, ale to, w jaki sposób Blizzard zapowiedział mobilne Diablo. Gdyby taka prezentacja odbyła się w ubiegłym roku – po Diablo 4 – nikt nie miałby pretensji. Obyłoby się bez bojkotu, krytyki i spadających akcjach na giełdzie.

Niestety, Chińczycy ani słowem nie wspomnieli o ewentualnych beta-testach. Nadal nie mamy pojęcia, kiedy wystartuje Diablo Immortal.

"Konferencja" Blizzarda na ChinaJoy rusza dopiero jutro. Wtedy możemy dowiedzieć się czegoś więcej 


UPDATE: na koniec filmik z budowania "miejscówki" Blizzarda na targach. Brakuje stoiska Diablo Immortal, więc na jutrzejszym Stage Stream powinniśmy zobaczyć tylko i wyłącznie jakiś trailer + suche informacje. 

Zobacz także

48 komentarzy